1 sie

„Otwarte Drzwi” czynne już od 27 sierpnia

Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi” oraz Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum „Otwarte Drzwi” zapraszają na uroczyste otwarcie Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Otwarte Drzwi” w Poznaniu.

Rozpoczęcie działalności placówki odbędzie się dnia 27 sierpnia (sobota) o godzinie 12:00 przy al. Niepodległości 36 w Poznaniu (wejście od ulicy Tadeusza Kościuszki).

To, co wyróżnia placówki Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi” to pierwsza w Poznaniu oferta bezpłatnej edukacji domowej w oparciu o indywidualny plan edukacyjno-terapeutyczny, skierowana do uczniów zerówki, szkoły podstawowej i gimnazjum, również uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Szkoła oferuje również: wsparcie psychologa w poradni psychologiczno pedagogicznej, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, grupy terapeutyczne, terapię indywidualną, wsparcie logopedy, konkursy, wspólne wycieczki oraz zielone szkoły.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj, w krótkim spocie reklamowym tutaj lub uzyskać pod numerem 886 857 038.

otwarte