9 maj

II Piknik „Razem Łatwiej”

27 maja w godzinach od 12:00 do 20:00 w Bursztynowym Zwierzyńcu w Mórce odbędzie się II Piknik „Razem Łatwiej” w konwencji wiejskiej.W cenie opłaty wynoszącej 30 złotych znajdują się następujące atrakcje:

– przejazd bryczką;
– przejażdżka hipoterapeutyczna;
– przejażdżka osiołkiem;
– dogoterapia;
– zabawy sensoryczne z udziałem zwierząt;
– zabawy animacyjne dla całych rodzin;
– zabawy sensoryczne (m.in.: ścieżka sensoryczna ze zwierzętami);
– mecz tatusiów w piłkę nożną;
– pomoc wolontariuszy;
– zdjęcie rodzinne ze zwierzętami;
– gry i zabawy z całą rodziną;
– mecz;
– ozdabianie gipsowych figurek;
– zabawy sensoplastyczne;
– ognisko/grill (chętni mają zapewnioną na miejscu zupę pomidorową bezglutenową z ryżem lub makaronem w cenie 5 złotych).

Z okazji przypadającego Dnia Dziecka milusińscy mogą liczyć na drobne upominki – niespodzianki.

Zapisy obowiązują do 17 maja. Zainteresowani proszeni są o wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 10 złotych na osobę. Informacji o numeru konta udziela Daria Apełkowska dariaapelkowska@poznanautyzm.pl. W tytule przelewu ważne jest wyszczególnienie liczby osób – dorosłych i dzieci.

Wydarzenie na Facebooku dostępne jest tutaj.