16 maj

Charytatywna Majówka na rzecz osób z ASD

Poznańska fundacja Dom Autysty we współpracy z Lions Club Pro Futuro zapraszają na Charytatywną Majówkę, który odbędzie się 20 maja o godzinie 19.00 w Meridian’s Restauracja & Hotel przy ulicy Litewskiej 22 w Poznaniu.

Koszt udziału to 150 złotych od osoby. Bilety wstępu są sprzedawane w formie cegiełek, z których dochód zostanie przekazany na wsparcie terapii dzieci ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem oraz na budowę domu dla dorosłych osób z autyzmem w Poznaniu. W programie imprezy przewidziana jest przede wszystkim zabawa taneczna, połączona z aukcją obrazów przekazanych przez Katarzynę Makowską, Annę Kruczkowską i Joannę Gryzińską. Licytację poprowadzi Maciej Narożny. Odbędzie się również loteria fantowa; każdy, kto zakupi los, weźmie udział w losowaniu nagród, wśród których jest voucher na spektakl Mojego Teatru dla dwóch osób.

Bieżące informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie na Facebooku: www.facebook.com/events/836724613120130/.

Informacji na temat zaproszeń udziela Aleksandra Kempska pod numerem 661 350 808.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.