14 lip

Bezpłatne konsultacje dla rodziców w Poznaniu

Fundacja na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Nowa Nadzieja z Kalisza zaprasza poznańskich rodziców 23 sierpnia na bezpłatne konsultacje z dr Justyną Leszka, specjalistką diagnozy i terapii zaburzeń dziecka.

Bezpłatna konsultacja obejmuje 30 minutową rozmowę, podczas której rodzic może otrzymać wskazówki co do dalszego leczenia i terapii. Aby z niej skorzystać, należy umówić się telefonicznie pod numerem 734 153 266 i przyjść z dzieckiem do siedziby przy ulicy Piątkowskiej 84e/1 w Poznaniu, przynosząc ze sobą wszelkie opinie i wyniki badań. Po konsultacji, dziecko będzie mogło przez miesiąc uczestniczyć w cotygodniowych zajęciach w cenie przewidzianej dla podopiecznych Fundacji.

Warto również wiedzieć, że z konsultacji można korzystać cały rok w siedzibie Fundacji na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Nowa Nadzieja w Kaliszu.