3 lis

VII Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej dla Aperio

19 listopada w godzinach 17:00 do 21:00 w Miejskiej Galerii Arsenał w Poznaniu na Starym Rynku odbędzie się siódma edycja Charytatywnej Aukcji Sztuki Współczesnej.

Organizatorami są Stowarzyszenie Aperio we współpracy z Miejską Galerią Arsenał w Poznaniu. Dochód z wystawionych na licytację prac zostanie przekazany na rzecz poznańskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Edukacji Dzieci I Młodzieży z autyzmem APERIO. Kuratorem aukcji jest Marta Mleczko, a wydarzenie poprowadzi aktor Teatru Nowego w Poznaniu, Mariusz Zaniewski. Wystawa przedaukcyjna będzie mieć miejsce w dniach od 15 do 19 listopada w godzinach od 12.00 do 19.00. Impreza została objęta honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydenta Miasta Poznania.

Warto zaznaczyć, że do wzięcia udziału w aukcji nie jest konieczna fizyczna obecność – katalog aukcji jest dostępny tutaj.

Bieżące informacje dotyczące aukcji dostępne są w wydarzeniu na portalu Facebook tutaj.

Szczegółowych informacji dotyczących m.in. celu aukcji udziela Prezes Stowarzyszenia Lidia Domańska pod nr telefonu 605 249 676 lub pod adresem info@aperio.org.pl.