22 kw.

10. Majówka z Lwem Lions Club Pro Futuro & Fundacja Dom Autysty

19 maja o godzinie 19:00 w Meridian’s Restauracja & Hotel przy ulicy Litewskiej w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Majówki z Lwem.

Charytatywna Majówka z Lwem to bal połączony z aukcją dzieł sztuki w scenerii restauracji Meridian’s i pobliskiego Parku Sołackiego. Organizatorami tego wydarzenia są: Lions Club Pro Futuro z Poznania oraz Fundacja Dom Autysty. Podczas Majówki odbędzie się mini aukcja – zlicytowanych zostanie kilkanaście obrazów podarowanych przez wielkopolskich artystów, a także inne atrakcyjne przedmioty, m.in. płyta Grzegorza Turnaua z jego autografem, pamiątka po walentynkowym koncercie charytatywnym, organizowanym przez Fundację. Licytację poprowadzi Maciej Narożny z Radia Eska. Cały dochód z wydarzenia przekazany zostanie Fundacji Dom Autysty, która zamierza zbudować pierwszą w Poznaniu placówkę dla 11 dorosłych osób z autyzmem. Do uzyskania grantu unijnego konieczny jest wkład własny. Wstęp na bal kosztuje 150 zł od osoby.

Gościem wieczoru będzie Andrzej Starzec, wykonujący ballady i poezję śpiewaną.

W sprawie biletów wstępu na imprezę można się kontaktować z Olą Kempską pod numerem telefonu 661 350 808.