2 kw.

[ZAPOWIEDŹ] W. Janiak, J. Janiak „Książka o człowieku w spektrum autyzmu”, Wydawnictwo Natuli, Szczecin 2022

To wyjątkowa zapowiedź naszej autorskiej książki! Już 9 maja ukaże się „Książka o człowieku w spektrum autyzmu” Wydawnictwa Natuli. Recenzję tej książki napisze dla Was Alicja Bogaczyk!

Prezentujemy zapowiedź książki od Wydawnictwa Natuli:

Przewodnik po tym, jak radzić sobie w neurotypowym świecie, zachowując jednocześnie to wszystko, co czyni nas Weroniką, Jerzym, Natalią i Joanną. Książka o człowieku w spektrum autyzmu może przydać się też każdemu, kto chciałby „wejść do głowy” osoby w spektrum. Ta niezwykła książka przełamuje stereotypy i burzy bariery, a czyni to z należytym wdziękiem i humorem.

Autorzy dokonują w niej próby „złamania kodu” neurotypowego świata w sposób zrozumiały i przejrzysty dla neuronietypowych. Podkreślają rolę psychoedukacji, rozwijania samoświadomości i mądrego, empatycznego wspierania osób w spektrum autyzmu.

Weronika i Jerzy Janiak – dziennikarka i pedagog, edukatorzy zajmujący się szerzeniem świadomości o różnych naturach spektrum autyzmu. Czerpią z wieloletnich doświadczeń pracy z osobami w spektrum autyzmu, ich rodzicami oraz specjalistami (nauczycielami, terapeutami, pracownikami akademickimi), a także z własnej neuroróżnorodności. Związani z Fundacją FIONA i Fundacją Aktywnych FURIA.

Książka wydana przez Natuli – dzieci są ważne.

Polecają: Fundacja FIONA oraz Fundacja Aktywnych FURIA.

Szczegółowe informacje:

Oprawa: twarda
Liczba stron: 200
ISBN: 978-83-66057-93-7
Data premiery: 9 maja 2022 r.