23 maj

Bal Charytatywny Stowarzyszenia Aperio

Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży „APERIO” w Poznaniu wraz z Hotelem Rodan serdecznie zapraszają na Bal Charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na dodatkowe zajęcia terapeutyczne dla przedszkolaków z ASD.

Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca (piątek) o godzinie 19.00 w restauracji Hotelu Rodan w Skrzynkach k. Kórnika. Podczas jego trwania będzie mieć miejsce loteria fantowa, aukcja obrazów i grafik prowadzona przez Aleksandra Machalicę, tańce do muzyki DJ-a z Agencji Stary Browar oraz specjalna atrakcja wieczoru.

Koszt uczestnictwa to 100 złotych od osoby. W sprawie rezerwacji oraz dodatkowych wyjaśnień można kontaktować się z Lidią Domańską pod numerem 605 249 676 lub adresem e-mail: info@aperio-org.pl.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizja WTK.